KOMUNIKAT KOŃCOWY XXIII PODLASKIEGO TURNIEJU WETERANÓW w TENISIE STOŁOWYM KOBIET i MĘŻCZYZN
XXIII Podlaski Turniej Weteranów rozegrany został 04.12.2022 w hali sportowej grajewskiego MOSiRu. W tym dniu ponad 70 zawodników rywalizowało o miejsca na podium. Grajewski turniej charakteryzuje się również tym, że oprócz rywalizacji sportowej i zaciętych pojedynków przy zielonych stołach zawodniczki i zawodnicy w przerwach dzielą się wspomnieniami z poprzednich turniejów oraz wspominają tych, którzy odeszli a pozostali w pamięci i na zdjęciach minionych XXII turniejów.
Po raz drugi MOSiR wprowadził kategorię open, w której mogli zagrać uczniowie i studenci oraz zawodnicy poniżej 40 lat.
KOMUNIKAT KOŃCOWY XXIII PODLASKIEGO TURNIEJU WETERANÓW w TENISIE STOŁOWYM KOBIET i MĘŻCZYZN
Grajewo 04.12.2022 r.
KOBIETY 35 I POWYŻEJ :
- Baranowska Beata – Sokółka
- Muczyńska Ewa – Woznawieś
MĘŻCZYŹNI 40-49
- Chwojko Marcin – Białystok
- Skrzekut Roman – Białobrzegi
- Cybulski Jacek – Mońki
- Bronakowski Michał – Białobrzegi
- Klej Artur – Sokółka
- Liberacki Artur – Białystok
7-8. Wiszowaty Karol- Mońki; Szupieńko Robert – Olecko
9-10. Poniatowski Marek – Bełda; Janiszewski Mariusz- Grajewo
MĘŻCZYŹNI 50-59
- Reucki Adam – Białystok
- Żołądkowski Jarosław – Białystok
- Kostro Leszek – Wysokie Mazowieckie
- Lubecki Krzysztof – Sokółka
- Morzy Czesław – Białystok
- Żylinski Kazimierz – Burdeniszki
7-8 . Szeparowicz Piotr- Białystok, Żołowicz Zdzisław- Łomża .
9-12. Różycki Marek- Gołdap, Antropik Krzysztof- Sokółka, Kurlenda Adam- Białystok, Kasjanowicz Jerzy- Białobrzegi.
13-16. Dąbrowski Tadeusz- Sokółka, Rodziewicz Marek- Białystok, Głódż Grzegorz- Mońki, Kostrzyński- Sokółka.
17-25. Adamkiewicz Marek- Grajewo, Skrodzki Tomasz- Olecko, Dobrzyński Jarosław- Białobrzegi, Sokołowski Bogdan- Mońki, Judzewicz Jarosław- Białystok, Samul Mirosław- Białystok, Motybel Jacek- Białobrzegi, Skutnik Tadeusz- Mońki, Fiedorczuk Janusz- Monki.
MĘŻCZYŻNI 60-69
- Łukaszuk Mirosław – Białystok
- Popławski Kazimierz – Białystok
- Sadowski Zdzisław – Czarna Białostocka
- Czarnecki Dariusz – Czarna Białostocka
- Zaniewski Marian – Białystok
- Pietrołaj Tadeusz – Olecko
7-8 . Szeszko Henryk- Białobrzegi, Walczak Jacek- Pisz
9-12 . Żukowski Jerzy – Sokółka, Mocarski Jan- Łomża, Nawrot Jan- Olecko, Robakowski Jarosław- Białystok .
13- 15. Mazurczyk Wiesław- Sokółka, Konopczyński Zbysław- Olecko, Zajkowski Marek- Mońki,
MĘŻCZYŹNI 70 lat i więcej
- Piotrowski Tadeusz – Białystok
- Gawieńczyk Mieczysław – Mońki
- Polakowski Józef – Olecko
Kategoria OPEN
- Krymski Marek – Grajewo
- Królewicz Tyberiusz- Ełk
- Ogrodnik Piotr- Grajewo
- Kapelewski Sebastian- Łomża
- Wyrzykowski Bartosz- Zambrów
- Zyskowski Adam- Łomża
7-8. Szeszko Karol- Białobrzegi, Budenas Karolina- Grajewo,
9-12. Janiszewski Sebastian- Grajewo, Pieńczykowski Rafał- Grajewo, Zawistowski Marcin- Grajewo, Baranowski Kamil- Łomża.
13-16. Tarnacki Kacper- Łomża, Cekała Jakub- Łomża, Klimczuk Igor- Łomża, Dąbrowski Arkadiusz- Ostrów Mazowiecka
17-18. Choynowski Łukasz- Grajewo, Winikajtys Dariusz- Ełk.
Sędzia główny, opracowanie : Skibniewski Eugeniusz