Brąz Liwii Pieńczykowskiej w III Grand Prix w tenisie stołowym

13.02.2023

11.02 2023 r. w Białymstoku najmłodsi zawodnicy województwa podlaskiego walczyli o awans do turnieju ogólnopolskiego oraz punkty rankingowe przed ostatnią rywalizacją  jaka zgodnie z kalendarzem POZTS została do rozegrania czyli mistrzostwa województwa. Dwie zawodniczki sekcji tenisa stołowego grajewskiego MOSiR- Liwia Pieńczykowska i Lena Dembińska zaliczyły udany start w tym turnieju i potwierdziły przynależność do czołówki województwa podlaskiego w kategorii żaczek. Liwia Pieńczykowska w pierwszym oraz drugim turnieju wojewódzkim była tuż za podium, jednak tym razem wykazała duże postępy w grze technicznej i wywalczyła trzecie miejsce a po wyrównanym pojedynku przegrała tylko 1 mecz w grze o finał z zawodniczką białostockiej ósemki. Lena Dembińska po dłuższej przerwie w treningach wygrała dwa pojedynki i wywalczyła 10 miejsce w turnieju.