Mecz towarzyski w Suwałkach i Turniej Dzieci w Knyszynie

08.02.2023

Rocznik 2008

W sobotnie popołudnie zespół Warmii MOSiR Grajewo rozegrał mecz towarzyski z drużyną Wigier Suwałki. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie sporo sytuacji bramkowych. O jedną więcej z nich wykorzystała drużyna z Grajewa i wygrała spotkanie 3:2. Mecz był podzielony na 3 części po 30 minut. Podczas tych 90 minut, jak widać na zdjęciach, pogoda platała figle. Dość ciekawe doświadczenie. 🙂

WIGRY Suwałki vs WARMIA MOSiR Grajewo 2:3

(Bartosz Turowski, Kacper Nowakowski,  Eryk Szelążek).

Czas gry: 3 x 30 min.

Już w marcu drużyna trenera Daniela Tuzinowskiego wznawia zmagania w I lidze wojewódzkiej w kategorii Trampkarz C2. Przeciwnikiem Grajewian będą właśnie Wigry Suwałki.

Festiwal goli w Knyszynie

5 lutego w Knyszynie odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci urodzonych w 2016 roku. Nie mogło zabraknąć też Akademii Małego Piłkarza. Nasz zespół prowadzony przez trenera Daniela spisał się świetnie. Na boisku było widać dużo radości i pasji do piłki nożnej. Dzieci bawiły się doskonale, strzelając przy tym mnóstwo pięknych bramek.

W turnieju udział wzięły cztery drużyny: AMP Grajewo, Promień Mońki, Jastrząb Knyszyn, Narew Choroszcz. Każda drużyna rozegrała 6 meczów (każdy z każdym plus rewanże).