18.04.2023

W sobotę 15.04.2023r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w zapasach styl wolny oraz Mini Zapasy dziewcząt i chłopców.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Szczuczynie rywalizowało ponad dwieście dzieci z jedenastu klubów.

Pojedynki młodych zapaśników były bardzo zacięte i emocjonujące. Duże brawa należą się też rodzicom, którzy licznie zgromadzili się na zawodach, aby wspierać i dopingować swoich małych zapaśników.

1.Głębocki Kacper

W klasyfikacji drużynowej chłopców zwyciężyła drużyna KS Wschód Białystok. Tuż za nimi, na drugim stopniu podium uplasowali się zapaśnicy MOSiR Grajewo wyprzedzając ekipę gospodarzy Gwiazdę Szczuczyn, która zajęła trzecie miejsce.