PROFILAKTYKA ZDROWIA Z MOSIREM

06.11.2023
Juz 2 miesiące spotykamy się na analizach składu ciała. Wiedza wynikająca z tych spotkań uwrazliwia Was na wartości wynikające z odżywiania.
„Jesteś tym co jesz ” – ile razy to zdanie słyszałeś /łaś? Ale czy zdajesz sobie sprawę z jego autentyczności? Pożywienie zawiera składniki, które mogą działać korzystnie lub negatywnie na organizm. Badania pokazują, że jeżeli odżywiasz się właściwie, Twoje ciało podziękuje Ci za to działając prawidłowo. Śmieciowe jedzenie wyrzuci w postaci chorób i różnych dolegliwości.
Nasze ciało wymienia komórki z oszałamiającą prędkością.Każdy organizm zawiera jakieś 37 bilionów komórek. One każdego dnia rano proszą Cię o zbilansowany posiłek czyli substancje które je odżywią. Co sekundę (!) zastępowane jest ponad 810 tysięcy komórek. Wyściółka naszego układu trawiennego tworzy się zupełnie od nowa co cztery dni. Tkanka płuc co pięć. Szkielet w 10% ulega wymianie co roku. Nawet serce się regeneruje, co odkryto zupełnie niedawno.
Analiza składu ciała jest pierwszym impulsem do zastanowienia się nad tym czy ja żyję by jeść czy jem by żyć??
ZAPRASZAM!!! ZADBAJ O SIEBIE!!!
PS. Szczególne podziękowania dla dyrektora MOSIR Marka Duchnowskiego za przychylność dla prowadzonej akcji i całego zespołu MOSIR za stworzenie przyjaznych warunków do pracy ❤️